Piektdiena,  6. decembris,  2019
 
Vārda dienas:   Niklāvs, Nikolajs, Niks
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Īsās ziņas par septembra pēdējās nedēļas notikumiem skolā

  7. oktobris 2016, 16:55 2016 drukāt
  Ir aizritējis septembris. Ir bijuši vairāki pasākumi, skolā ir jaunumi interešu izglītībā, tas ir, pulciņu darbībā. Lūk, daži notikumi septembra pēdējā nedēļā.
  Citāda latviešu valodas stunda notika 8.klasei. Mūsu skolas 8. klases audzēkņi 28. septembrī prezentēja referātu ‘’Mana nākotnes profesija”. Pirms tam skolēni rakstīja referātu, apkopojot materiālus, par  profesiju, kuru viņi labprāt apgūtu pēc pamatskolas beigšanas. Prezentācija notika Sākumskolas dienas centriņā. Prezentācijas moto - mūsu klases salidojums pēc 10 gadiem. Skolēni bija ļoti gatavojušies - bija tērpušies savas profesijas spectērpos (glābējs, automehāniķis, vizuālā tēla stilists, masieris, students, jurists u.c.), stāstīja par skolām, kur apguvuši šo profesiju, dalījās pieredzē par darba vietu, par to, kā jau pamatskolā domājuši par šo profesiju. Visiem bija interesanti un ieguvām daudz jaunu zināšanu.
  Miķeļu nedēļā skolā notika izstāde „Jautrais Miķelis”. Visi skolēnu un viņu palīgu veidotie  darbi piedalījās izstādē Saldū, kuru organizēja Saldus novada vizuālās mākslas skolotāju metodiskā apvienība. Pavisam piedalījās 16 skolēnu darbi. Labākie tika arī apbalvoti. Un tā no Saldus sponsoriem balvas saņēma Rinalds Skeivis, Matīss Melnbārdis, Deimians Bicāns, Toms Smelters, Alise Circene, Emīls Griķis, Līga Ķēniņa, Kristjans Briedis. Paldies skolotājai Andrai Rorbahai un Aijai Slūtiņai par izstādes iekārtošanu.
  Notika šī mācību gada pirmā diskotēka. Pēc Miķeļdienas pasākuma bija diskotēka, kuru rīkoja mūsu skolas mediju pulciņš un atbildīgie skolotāji. Diskotēkas sākumā organizatori bija izdomājuši dažādas atrakcijas. Pēc atrakcijām sākās dejošana, mūsu skolas skolēni diskotēkas laikā skandināja tikai latviešu mūziku, tas bija pats patīkamākais, ka neskanēja ārzemju mūzika.
  23. septembrī Arta Romane un Zane Signe Krasauska apmeklēja “Talantu skolu” Druvā. Viņas apmeklēja Kapelleru namu un piedalījās podnieku darbnīcā. Abas meitenes mācās  personības attīstības programmā.
   
  Ziņas apkopoja Amanda Patrīcija Granta, Mediju pulciņa reportiere.
  Decembris 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  09
  10
  11
  12
  14
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: