Pirmdiena,  22. oktobris,  2018
 
Vārda dienas:   Irīda, Īrisa, Airisa
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Skolas īsās novembra ziņas

  19. decembris 2017, 22:33 2017 drukāt
  Novembris ne tikai svētku, bet arī kārtīga darba mēnesis.
  9.novembrī skolas sporta zālē notika aktivitātes “Vīru cīņas” 1.-4.klašu grupai un 5.-9.klašu grupai. Komandu dalībnieki saņēma dažāda veida nominācijas. Spēles organizēja sporta skolotājs G.Friķis.
  9.novembrī Teātra pulciņa (vad. A.Rorbaha) dalībnieki Mārtiņdienu svinēt devās uz bērnudārzu, kur viņus, dažādās maskās tērpti, sagaidīja mazie Mārtiņbērni. Teātra pulciņš kā svētku dāvanu visiem skatītājiem bija sagatavojis priekšnesumu par Mārtiņu tradīcijām, ēdieniem, rotaļām. Tika skandētas tautasdziesmas. Pēc priekšnesuma visi ar lielu prieku iesaistījās rotaļās - „Mājdzīvnieku balsis”, „Bēgošais gailēns”, „Jautrie lēcēji”. Ciemiņus gaidot, bērnu dārza bērni bija sagatavojuši Mārtiņdziesmas un tautasdziesmas. Audzinātājas, mūzikas ritmā, visus iesaistīja jautrās rotaļās. Vislielāko prieku bērniem sagādāja „Gaiļu cīņas”. Pēc kārtīgas izkustēšanās, visi pacienājās ar līdzi paņemtajiem kārumiem. Paldies bērnu dārza kolektīvam un skolotājai Gitai par jauko pasākumu!
  10.novembrī Kursīšu pamatskolas mazpulka “Bitīte” dalībnieces A.Slūtiņa, A.Romane un S.Circene un vadītāja D.Meļķerta tika uzaicinātas uz Brocēniem, lai ciemotos pie Brocēnu mazpulka. Atraktīvi darbojāmies 6 dažādās stacijās.
  No 13.novembra līdz 17.novembrim skolā notika Ziemeļvalstu literatūras nedēļas pasākumi, kurus organizēja skolas bibliotekāre S.Kilevica.
  17.novembrī skolā notika pasākums par godu Latvijas Republikas dzimšanas dienai.
  21.novembrī notika diskotēka. Pirms diskotēkas skolas skolēniem bija konkurss par Latviju. Skolēniem bija jāatpazīst dažādas balsis - ne tikai putnu vai dzīvnieku, bet arī Latvijā slavenu cilvēku balsis, jāzina bija seno mēnešu nosaukumi, bija jānosauc, ar ko mēs lepojamies, citiem ar kustībām bija jāparāda tautasdziesmas, kad tautasdziesma tika atminēta, tad tās bija visiem kopā jānodzied. Skolēnus sadalīja pa komandām, no katras klases pa skolēnam. Katrai komandai bija jāizdomā savs nosaukums. Pēc spēlēm skolēni devās uz skolas zāli, kur turpinājās diskotēka. Uzdevumus bija sagatavojušas skolotāja A.Rorbaha un S.Vītola. Žūrijā bija skolotāja T.Spēlmane, A.Slūtiņa un skolas garderobiste Z.Circene.
  21.novembrī A. Slūtiņa, A.Romane un A.Kurakova kopā ar kultūras darbinieci Ilzīti Griķi piedalījās pasākumā „Kas ir ideja un kur tā rodas” J.Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā.
  23.novembrī 9.klases skolnieks Jānis Upenieks (sk. U.Sauja) pārstāvēja mūsu skolas godu angļu valodas olimpiādē Brocēnos.
  24.novembrī Druvā notika Talantu skola, kurā no mūsu skolas piedalījās A.Slūtiņa un A.Romane. Alīna viesojās pie tekstilmākslinieces Baibas Rīteres. Arta tikās ar jauno kinorežisoru, nacionālās kino balvas „Lielas Kristaps” ieguvēju kategorijā „Labākā debijas filma” Kārli Lesiņu.
  No 13.11. līdz 24.11. Saldus BJC notika zīmējumu izstāde „Es dāvinu Tev ziedus, mana Latvija!”. Izstādē bija A.Bilertas, B.Melnbārdes, A.Geisteres, S.Circenes, A.Romanes zīmējumi (skolotāja A.Rorbaha).
  27.novembrī skolā notika pētnieciskie darbi.
  30.novembrī A.Romane piedalījās Saldus novada bioloģijas (sk. I.Lagūna) olimpiādē.
  30.novembrī Saldū tika sumināti „Gada skolotāji-2017”. Mūsu skolas gada skolotāja ir A.Rorbaha. Apsveicam!
  30.novembrī 13 skolēni no 7.-9.klasei un skolas direktore piedalījās īsfilmu festivālā „2Annas” Rīgā, lai vērtētu dažādu valstu īsfilmas.
  FOTOGALERIJA
   
  Ziņas apkopoja A.Slūtiņa, A.P.Granta, Z.S.Krasauska, A.Romane, A.Kurakova, J.Krasauskis, mediju pulciņu reportieri.
  < Oktobris 2018
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  28
  29
  30
  31
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: