Trešdiena,  19. decembris,  2018
 
Vārda dienas:   Lelde, Sarmis
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Septembra notikumi skolā dažos teikumos

  6. oktobris 2017, 12:15 2017 drukāt
  Pirmais mācību mēnesis skolā pagājis ļoti ātri.
  Septembra otrajā un trešajā nedēļā skolā visās klasēs notika dzejas stundas.
  22.septembrī visā Latvijā notika Olimpiskā diena. Kamēr skolas bērni devās mācību ekskursijā uz Zinoo centru Cēsīs un Baldones observatoriju, mazie pirmsskolēni ļoti čakli vingroja.
  27.septembrī mūsu skolā pie ugunskura svinējām Miķeļus. Dramatiskais pulciņš (sk.A.Rorbaha) un koris (sk. G.Rumba) uzstājās ar priekšnesumiem par rudeni. Pie pateicības ugunskura dziedājām spēka dziesmas, izteicām pateicības par skolu, par Latviju, par zemnieku saimniecībām, par veselību, par mierīgu kopā būšanu un vēl mums svarīgām lietām. Izteicām arī savas īpašās vēlmes, novēlējumus citiem. Cienājāmies ar skolēnu sanestajiem cienastiem. Pasākums bija ļoti pozitīvā un mierīgā gaisotnē. Pasākumu vadīja skolas direktore Irēna Lagūna. Paldies!
  Skolēni Miķeļdienai par godu bija izgatavojuši Jautros Miķeļus no dabas materiāliem.
  FOTOGALERIJA
  27.septembrī skolas pašpārvaldes pārstāves A.Romane, A.Slūtiņa un A.P.Granta piedalījās Saldus novada skolēnu pašpārvaldes seminārā, kurā mācījās veidot prezentācijas, uzzināja par drošību sociālajos tīkos.
  27.septembrī trīs sākumskolas skolēni Ivo Klāvs Pietuška no 3.klases, Irēna Trunčenkova no 4.klases, Markuss Kinčs no 4.klases un skolotāja T.Spēlmane devās uz vides erudītu konkursu novadā. Konkurss notika Saldus vidusskolā. Pavisam piedalījās 15 komandas no dažādām novada skolām. Skolēniem bija jāatpazīst dzīvnieki, augi, jānosaka sēnes, jāprot darboties ar mikroskopu, jāatbild uz dažādiem jautājumiem par norisēm un procesiem dabā. Bija jābūt uzmanīgiem vērotājiem un īstiem dabas pazinējiem un draugiem. Mūsu skolas komanda tādi arī bija. Skolēniem uzdevumi šķita saprotami un interesanti. Kamēr skolēni veica daudzveidīgus uzdevumus 2 stundu garumā, skolotājiem bija foto orientēšanās konkurss skolas apkārtnē. Nobeigumā katra komanda saņēma pateicības un saldumu balvas. Paldies konkursa rīkotājiem par jauko dienu, kura tika pavadīta, iepazīstot un iemīlot krāšņo un daudzveidīgo Latvijas dabu!
   
  Ziņas apkopoja A.Slūtiņa, A.Romane, mediju pulciņa reportieres.
  < Decembris 2018
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  21
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: