Ceturtdiena,  12. decembris,  2019
 
Vārda dienas:   Iveta, Otīlija
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Kultūras un pagasta notikumi

  13. maijs 2016, 17:56 2016 drukāt
  Ar 2016.gada aprīli kultūras darba organizatores pienākumus Kursīšu pagastā sākusi pildīt Ilzīte Griķe. Paldies Laimai Tiļļai par darbu un ieguldījumu kultūras dzīves pilnveidē Kursīšu pagastā, par organizētajiem pasākumiem, jaunajām iniciatīvām, sadarbību ar kolektīviem.
  1.aprīlī Kursīšu pagasta sieviešu vokālais ansamblis piedalījās sadziedāšanās svētkos “Aprīll, aprill!” Zaņā, kurā piedalījās 6 ansambļi no Saldus novada. Ansambļa meitenes izpildīja divas dziesmas un bija sagādājušas joku priekam. Ansambļu uzstāšanos vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Alla Pugačova, Džastins Bībers un Baiba Sipeniece-Gavare. Jautrā un skanīgā noskaņā tika pavadīta joku diena!
  2.aprīlī Kursīšu pagasta pārvalde prezentēja pagastu izstādē “Ražots Saldū”. Interaktīvā prezentācijā stāstījām par mūsu uzņēmējiem, interesantām vietām, kultūru, sportu, bibliotēku un to organizētiem pasākumiem un aktivitātēm, pašdarbības kolektīviem. Stendā rādījām pamatskolas un pagasta rokdarbu pulciņa meiteņu darinājumus, Daces Meļķertes austās grāmatzīmes, izšūtās kartītes, kokamatnieka Jura Slūtiņa darbus, Ineses Pērkones floristikas kompozīcijas, parādījām biedrības “KABata” realizētā projekta foto izstādi. Ar dziesmām izstādes kultūras programmu kuplināja Kursīšu vokālais ansamblis “Allegro” (vad. Elvīra Luce). Lai izstādē veiksmīgi prezentētu pagastu, liels paldies jāsaka – Aldim Slūtiņam, Laimai Tiļļai, Žanim Bergmanim, Dacei Meļķertei, Andrim Meļķertam, Jānim Griķim, pārvaldes vadītājam Viktoram Drukovskim, Mārtiņam Lagzdonam. Izstādē bija sastopami arī ar Kursīšiem saistīti uzņēmēji.
  7.aprīlī Kursīšos notika traktortehnikas apskate, kuras laikā pagasta zemnieki varēja iziet traktoru obligāto tehnisko apskati, lai būtu pārliecināti, ka tehnika ir gatava darbam. Šī bija otrā reize šajā gadā, kad notika šāds pasākums. Laukumā pie pagasta bija sabraukuši gan jauni, gan seni traktori.
  23.aprīlī visā Latvijā notika “Lielā Talka”, arī Kursīšu pagastā. Šogad visi kursīšnieki tika aicināti uz kopīgu talku Kursīšu PII teritorijā. Tās laikā tika izravētas un sakārtotas puķudobes, zāģēti koki ābeļdārzā un citur teritorijā, veikti sākuma labiekārtošanas darbi jaunajā rotaļu zonā pagasta bērniem, nojaukti mūri, grābts un dedzināts. Pēc labi padarīta darba talcinieki mielojās ar ugunskurā ceptām desiņām. Talkā piedalījās Kursīšu pagasta pārvaldes darbinieki, un speciālisti, Kursīšu PII darbinieki, Kursīšu pasta nodaļas darbinieki un pagasta iedzīvotāji, lieli un mazi kursīšnieki. Paldies par kopā būšanu, labi padarītu darbu, uz tikšanos nākamgad!
  Aprīļa beigās Kursīšu amatierteātris “Kodols” svinēja savu 17. jubileju. Paldies visiem aktieriem un režisorei Sanitai Vītolai par darbu un interesantiem kopā pavadītiem mirkļiem, priecējot gan pašmājās, gan viesos.
   
  Kultūras darba organizatore Ilzīte Griķe.
  Decembris 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  14
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: