Pirmdiena,  22. oktobris,  2018
 
Vārda dienas:   Irīda, Īrisa, Airisa
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Koncerts „Ģimenes - Latvijas pamats”

  23. novembris 2017, 18:16 2017 drukāt
  2017.gada 17.novembrī Kursīšu pamatskolā notika pasākums par godu Latvijas 99. dzimšanas dienai. Koncerta moto – stipras ģimenes Latvijā. Koncerts tapis, sadarbojoties skolai ar Kursīšu pagasta kultūras darba organizatori, Kursīšu bibliotēku, pašdarbības kolektīviem - „Allegro”, „Kodols”, „Notiņas”.
  Koncertā uzstājās ģimenes, radinieki. Ģimenes bija sagatavojušas dzejas, prozas un dziesmu rindas. Pirms katra priekšnesuma koncerta vadītāji iepazīstināja ar ģimenes tradīcijām, dzirdējām daudz jauku vēlējumu Kursīšiem, Latvijai, citām ģimenēm.
  Koncertā ar dzeju un prozu uzstājās māsas Aira Vaitkus un Sanda Lapa, māsīcas Andra Rorbaha un Maija Rorbaha, skolotāja Aija Slūtiņa ar meitu Alīnu Slūtiņu, māsas Sanita Krasauska un Signe Zane Krasauska, Ilzīte Griķe ar meitiņu Elzu Griķi, Krista Vaitkus ar mammu Airu Vaitkus. Dziesmas dziedāja Lilija Griķe ar meitu Sintiju Griķi, māsīcas Alise Bilerta un Amanda Patrīcija Granta, Melnbāržu ģimene – Brenda Melbārde, Anna Melbārde, Matīss Melbārdis, Niks Melbārdis un Elīna Melbārde, māsa un brālis – Ilzīte Griķe un Mārtiņš Lagzdons, vēlāk viņiem pievienojās Ilzītes dēls Emīls Griķis, Daiga Buka, Liene Buka un Kārlis Gorbunovs, māsa un brālis Loreta Kinča un Markuss Kinčs, trīs māsas Paula Stepēna, Dace Stepēna un Anna Stepēna, skaistu tautasdziesmu mums veltīja Sandra Vītiņa ar mazmeitu Endiju Griķi, solo izpildīja Airita Kurakova. Pasākumā par skaņu un mikrofoniem parūpējās skolas dīdžejs Jānis Krasauskis.
  Paldies visiem par piedalīšanos pasākuma organizēšanā un arī tiem, kas uzdrošinājās un sniedza savus priekšnesumus, kā arī pasākuma vadītājiem skolas direktorei Irēnai Lagūnai un Mārtiņam Lagzdonam. Paldies pasākuma scenārija autorei Sanitai Vītolai, paldies par muzikālo pavadījumu mūzikas skolotājai Gitai Rumbai, sieviešu vokālā ansambļa „Allegro” vadītājai Elvīrai Lucei. Paldies Kursīšu pagasta pārvaldes vadītājam Viktoram Drukovskim par uzrunu un vēlējumiem koncerta sākumā!
  Koncerts bija noslēguma pasākums projektam „Senču mantojums no paaudzes paaudzē Latvijas simtgadei!", projektu finansēja Saldus novada pašvaldības projekta „Īsteno ideju!” ietvaros. Vēl šī projekta laikā tapa katras ģimenes latvisko zīmju planšetes Sandras Kilevicas vadībā, Kursīšu pagasta ģimeņu digitālais fotoalbums Inas Bergmanes vadībā, latviskās rakstu zīmes no koka Gunāra Barona vadībā. Projektā iesaistījās vismaz 60 Kursīšu pagasta ģimenes. Projekta vadītāja skolas direktore Irēna Lagūna.
  Gaismas ceļu bija sarūpējusi 9.klase un skolotājs Uģis Sauja. Latviskās rakstu zīmes izgaismoja 5.-6.klases zēni. Zāli noformēja skolotāja A.Rorbaha, T.Spēlmane, dekora tapšanā palīdzēja D.Meļķerte. Tehniskos darbus veica G.G.Barons, Ž.Bergmanis, G.Friķis, 8.klases zēni. Ielūgumi tapa skolotājas Aijas Slūtiņas virsvadībā. Paldies Kursīšu pagasta pārvaldei un kultūras darba organizatorei Ilzītei Griķei par sarūpēto svētku kliņģeri māksliniekiem! Visiem, visiem paldies!
  FOTOGALERIJA
  Irēna Lagūna, projekta vadītāja,
  Signe Zane Krasauska, mediju pulciņa reportiere.
  < Oktobris 2018
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  28
  29
  30
  31
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: