Ceturtdiena,  17. janvāris,  2019
 
Vārda dienas:   Dravis, Tenis
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Decembris skolā

  11. janvāris 2018, 15:57 2018 drukāt
  Decembris aizritējis dabīgs ar dažādiem notikumiem un pasākumiem.
  6.decembrī Kursīšu pamatskolas mazpulka „Bitīte” dalībnieces Arta Romane un Sabīne Circene, vadītāja Dace Meļķerte devās uz Saldus BJC, kur mācījās prezentēšanas manieres. Vēlāk visi dalībnieki gāju uz Saldus novada Domi, kur tikās ar Domes priekšsēdētāju R.Doniņu un četriem deputātiem. Mazpulcēni bija sagatavojuši kopīgu prezentāciju par katru mazpulku. Notika arī diskusijas. Liels paldies par laipno atsaucību Domē!
  6.decembrī Saldus BJC notika novada pašpārvaldes seminārs, kurā piedalījās Amanda Patrīcija Granta, Zane Signe Krasauska un Airita Kurakova. Seminārā spēlēja spēli, lai noskaidrotu cilvēku vārdus un tos labāk atcerētos, kā arī tāpēc, lai būtu brīvāka atmosfēra. Darbam grupās izvēlējāmies vienu tematu “Uzturs”, kuru pēc tam prezentējām pārējiem dalībniekiem.
  7.decembrī skolnieces Paula Stepēna no 6.klases, Zane Signe Krasauska un Airita Kurakova no 9.klases piedalījās Saldus novada krievu valodas izteiksmīgās runas konkursā. Meitenes ieguva pateicību par piedalīšanos. Paldies skolotājai Tonijai Spēlmanei par meiteņu sagatavošanu konkursam.
  8.decembrī Alīna Slūtiņa un Arta Romane brauca uz talantu skolu Druvā, kur Alīna tikās ar saldenieku Edmundu Pabērzi, kurš, balstoties uz savu pieredzi, rosināja jauniešus veidot pozitīvu komunikāciju ar apkārtējo pasauli un aicināja izvirzīt mērķus personīgajai izaugsmei. Arta tikās ar jauno režisoru Dāvi Dreimani. Iegūtās zināšanas noderēs, piedaloties Erasmus+ projektā par filmām un vērtībām.
  20.decembrī gan pirmsskolā, gan Kursīšu pamatskolā viesojās fotogrāfi.
  21.decembrī bērnudārzā notika Ziemassvētku pasākums, kurš bija ļoti apmeklēts.
  21.decembrī Kursīšu pamatskolā notika Ziemassvētku koncerts “Lai gaišs Ziemassvētku prieks!”. Koncertā uzstājās skolas skolēni, kuri apmeklē kori, ansambli, piedalās teātra pulciņā. Koncertu veidoja skolotājas A.Rorbaha un G.Rumba. Paldies!
  22.decembrī bija pēdējā mācību diena šajā gadā. Bet pirms liecību saņemšanas katrai klasei bija jāizveido plakāts par kādu no valstīm: Turciju, Rumāniju, Grieķiju vai Itāliju. Lielajiem skolēniem plakāti bija jāveido angļu valodā, bet mazajiem skolēniem visiem kopīgi bija jāveido plakāts par visām četrām valstīm latviski. Dienas aktivitātes notika Erasmus+ projekta “Analizējam morālās vērtības filmās un rīkojamies” ietvaros.
  FOTOGALERIJA
  Visu mēnesi tika zīmētas arī uzlīmes, lai piedalītos Mammas dabas konkursā par mežu.
  Skolēni rūpīgi gatavojušies Ziemassvētkiem, gatavojuši apsveikumus, ielūgumus, noformējuši klases, dekorējuši logus, skolas gaiteņus, lielo skolas egli un rotājuši zāli.
   
  Ziņas apkopoja A.Romane, Z.S.Krasauska, A.Slūtiņa, A.Kurakova, mediju pulciņa reportieres. 
  < Janvāris 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  15
  16
  17
  18
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  30
  31
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: