Piektdiena,  22. novembris,  2019
 
Vārda dienas:   Aldis, Aldris, Alfons
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  1.septembris un Drošības diena skolā

  14. septembris 2016, 19:17 2016 drukāt
  Iesācies jauns mācību gads Kursīšu pamatskolā. Par jaunā mācību gada iesākumu un drošības dienu skolā stāsta Mediju pulciņa dalībnieki!
  1.septembra rīts  Kursīšu pamatskolā
  1.septembra rīts uzausa priecīgs un cerību pilns. Tādi prieka pilni, ar ziediem rokās skolā ieradās visi skolēni.  Svinīgā līnija sākās plkst. 9:00, to iezvanīja vienīgā pirmklasniece Elizabete Podvinska. Pirmklasnieci sveica ar aplausiem gan skolotāji, gan skolēni un daži viņu vecāki. Pasākumu vadīja gan sk. Andra Rorbaha, gan 9. klase, kura uzdeva dažus uzdevumus pirmklasniecei. Viens no tiem bija traukā jāatrod akmens, uz kura bija rakstīts viņas vārds. Tad pirmklasnieci divi stiprākie 9. klases zēni pacēla augšā un šūpoja tik reižu, cik gadus viņa mācīsies mūsu skolā. Mēs devām viņai solījumu sargāt, palīdzēt un aizstāvēt, lai viņa justos labi. Svinīgā pasākuma laikā apsveicām  skolotāju Aiju Slūtiņu un Toniju Spēlmani viņu 30 gadu darba pieredzē mūsu skolā. Suminājām tehnisko darbinieci Viju Bolšteinu, kura nostrādājusi 30 gadus mūsu skolā,  un  tehnisko darbinieci Jautrīti- 20 gadu pieredzē. Un bija atlicis tikai viens uzdevums, katrai klasei atrast savu vietu skolas pagalmā un uzzīmēt kādu vasaras notikumu. Pēc tam klases audzinātāji aicināja savus skolēnus uz klasēm, lai izrunātu nepieciešamos tematus un izsniegtu daudzās grāmatas.
  Veiksmīgu visiem jauno mācību gadu!
  FOTO GALERIJA - A.Rorbaha
  Arta Romane, Kursīšu pamatskolas Mediju pulciņa reportiere
   
  Kursīšu pamatskolēni mācās Drošības dienā
  Arī šī mācību gada sākumā  Kursīšu pamatskolā norisinājās pasākums-  Drošības diena, kurā  1.-9.klašu skolēni  5 stacijās mācījās un atkārtoja pamatnoteikumus drošībā.  Pirmā stacija bija par drošību mācību stundā un starpbrīžos, kuru vadīja skolotāja Sanita Vītola un skolotāja Ina Bergmane. Šajā stacijā bija vēlreiz jāiepazīstas ar noteikumiem, kā jāstrādā un jāuzvedas klasē un gaiteņos,  ilustrējot šos noteikumus uz  papīra  trijstūriem. Radošāko  ilustratoru zīmējumi tika izvietoti skolas gaiteņos. Otrā stacija bija par drošību internetā, kuru vadīja mūsu skolas bibliotekāre Sandra Kilevica. Un tieši šajā stacijā skatījāmies mazus video fragmentus par drošību internetā un analizējām, ko vajadzētu darīt internetā un ko nevajadzētu. Trešā stacija bija par vispārēju drošību dažādās dzīves situācijās,  šo staciju vadīja policiste Arnita Gluškova ar savu kolēģi. Viņas bija sagatavojušas  jautājumus, uz kuriem bija jāatbild, kā rīkotos.  Paldies par dāvanu- skaistajām burtnīcām, kuras  noderēs skolā! Ceturtā stacija bija par fizisko, kuru vadīja mūsu skolas medmāsiņas Vija Štāla. Medmāsiņa mums pastāstīja, ko darīt ja ir dziļas un lielas brūces vai kodumi, ja esi saslimis ar kādām slimībām. Un visbeidzot piektā stacija bija par emocionālo drošību, kuru vadīja mūsu skolas direktore Irēna Lagūna. Runājām par to, ko vajadzētu darīt ikdienā, lai mūsu dzīve būtu vēl labāka un vieglāka. 
  Es ceru,  ka visi mūsu skolas skolēni ievēros skolas noteikumus un visu, ko iemācījāmies drošības dienā. Paldies skolotājām, kuras  organizēja šo drošības dienas pasākumu!
  FOTO GALERIJA - U.Sauja, E.Buraka
  Zane Signe Krasauska, Kursīšu pamatskolas Mediju pulciņa reportiere
  < Novembris 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: