Piektdiena,  22. marts,  2019
 
Vārda dienas:   Dziedra, Tamāra, Gabriela, Gabriels
KURSĪŠU PAGASTS Saldus novads
   

  Īsi par notikumiem skolā martā

  10. aprīlis 2018, 09:54 2018 drukāt
  Šis mēnesis bija ļoti darbīgs.
  5.martā uz Latvijas Universitātes Dabaszinātņu centru ar savu pētījumu “Tīrs, netīrs ūdens” devās 5.klases skolēns D.Bicāns, pētījumu viņam palīdzēja prezentēt 1.klases skolnieks K.Gorbunovs un 4.klases skolnieks M.Kinčs. Braucienam skolēnus sagatavoja skolotāja Tonija Spēlmane.
  7.martā Brocēnu vidusskola organizēja ģeogrāfijas olimpiādi 9.klasei, kurā no mūsu skolas piedalījās Arta Romane un Jānis Upenieks ar ģeogrāfijas skolotāju Zintu Lasmani. Abiem rezultātā bija vienāds punktu skaits un 6.vieta.
  7.martā mūsu skolā notika pasākums “Talantu parāde”, kas tika pārcelta no 26.februāra. Pasākumā piedalījās O.Stepēns ar savu talantu – dziedāšana, E.Melnbārde – zīmēšana, I.Trunčenkova – dzejoļa priekšlasījums, A.Kurakova kopā ar sk.G.Rumbu un L.Kinču – dziedāšana, R.Skeivis demonstrēja savu prasmi vingrošanā, A.Romane ar Z.S.Krasausku – teātra māksla. Lai gan piedalījās ļoti maz skolēnu, bet prieks par tiem, kas uzdrīkstējās uzstāties un paradīt savu talantu. Dalībnieki tik arī nominēti. Paldies skolotājai A.Rorbahai par pasākuma organizēšanu!
  Brīvlaikā 6.klases skolnieks Aigars Rītiņš (sk. G.G.Barons) piedalījās Kurzemes novada mājturības un tehnoloģiju olimpiādē Talsos.
  10.03.-18.03 pirmā skolēnu grupa devās mobilitātes braucienā uz Grieķiju, kur viņi analizēja 10 filmas un veidoja savu stāstu, sadarbojās un draudzējās ar citu valstu grupu bērniem. Brauciens bija izdevies, kā atzina skolēni, atgriežoties Latvijā.
  22.martā 5.klases skolēns D.Bicāns un 6.klases skolniece Tīna Madžule (sk. S.Vītola) devās uz latviešu valodas olimpiādi Brocēnos.
  23.martā A.Romane un A.Slūtiņa piedalījās Talantu skolas nodarbībās Druvā, kur Arta tikās ar Dāvi Drošu – Latvijas TV pazīstams kā operators raidījumā “Sirmais. Kulta ēdieni.” un Alīna tikās ar Aigu Leitholdi – mūzikas menedžementa un klasiskās filozofijas speciālisti, žurnālistikas, reklāmas un mārketinga praktiķi.
  27. martā pie mums ciemos bija ieradušies Kalnu vidusskolas pārstāvji, kuri prezentēja 9.klasei gan savu skolu, gan jaunsargu darbību. Un aicināja uz atvērto durvju dienu 4.martā.
  28.martā 1.- 4.klašu skolēni piedalījās Lieldienu sagaidīšanas pasākumā. 1.klases skolēni bija sagatavojuši tautasdziesmas un ticējumus par Lieldienām. 4.klase skolēni skatītājus iepriecināja ar atraktīvu šovu ”Iepazīšanās Lieldienās”. Pēc uzstāšanās, skolēni komandās veica dažādus ar Lieldienu tradīcijām saistītus uzdevumus. Pasākums noslēdzās ar azartisku piedalīšanos olu ripināšanā, kas bija skaisti nokrāsotas gan mājās, gan kopā ar mājturības skolotāju A.Slūtiņu.
  30.martā skolotāji mācījās lietot uzdevumi.lv. Tagad uz mēnesi skolēniem tiks dota iespēja izmantot uzdevumos.lv PROF, kas atļauj redzēt izpildītajiem uzdevumiem pareizās atbildes un risinājuma soļus.
  FOTOGALERIJA
   
  Ziņas apkopoja A.Romane, Z.S.Krasauska, A.Slūtiņa, mediju pulciņa reportieres.
  Marts 2019
  P
  O
  T
  C
  Pk
  S
  Sv
  01
  02
  03
  04
  05
  06
  07
  08
  09
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  31
  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDES
  INFORMATĪVAIS IZDEVUMS  KURSĪŠU PAGASTA PĀRVALDE

  Kalna iela 2, Kursīšu pagasts
  Saldus novads
  LV-3890
  tālr./fakss 63846745
  e-pasts: